Webinar Wybacz Z Serca Swojej Mamie

Webinar Wybacz Z Serca Swojej Mamie

Webinar Wybacz Z Serca Swojej Mamie

44.00 PLN

Można kupić od 01.01.2021 (00:11)
 • Webinary
 • mama, miłość, obfitość, dobro, wybaczenie, babcia, prababcia, fontanna
Opis

Przepływ energii rodowej od mamy i dalej babci, prababci i całej żeńskiej linii klanu jest niesłychanie ważna. Bez niej, świat jest dla Ciebie nieprzyjazny, nie masz wystarczająco: (wstaw właściwe: miłości, czułości, obfitości, pożywienia, poczucia, że zasługujesz na życie, zdrowie i radość), nie potrafisz brać od życia tego, co ważne i wartościowe. Generalnie, nie jesteś szczęśliwy/a. Bądź dla siebie doby/a i uruchom przepływ tej cudownej energii poprzez wybaczenie. 

Ten webinar to 1,5 godziny cennej wiedzy o tym, w jaki sposób uzdrowić relację z mamą + wzruszająca medytacja "Wybacz Mamie Z Serca".

Moduły
  • Webinar Wybacz Mamie aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 99 min 32 sec
   1,5 godziny cennej wiedzy o tym, w jaki sposób uzdrowić relację z mamą + wzruszająca medytacja "Wybacz Mamie Z Serca".
Komentarze (12)
 • Magdalena

  Jestem zaskoczona, że medytacja moze przynieś aż taką ulgę i tyle ciekawych obrazów i emocji. Do tego dużo wiedzy- ujmę to tak; ułatwiającej przepływ miłości do Matki, obojętnie, jak Ją dotychczas ocenialiśmy.

 • Małgorzata

  Uporządkowanie, uzdrowienie podstawowej relacji w życiu to fundament. Bardzo warto się nad tym pochylić. Polecam

 • Beata

  Jak nic nie pomaga już w życiu to trzeba zajrzeć głębiej w siebie i wtedy dzieją się cuda. Ten webinar nam to umożliwia. Dziękuję za taką możliwość Pani iwonko :)

 • Anka

  Bardzo interesujący webinar i cudowna medytacja, która daje spokój i odprężenie. Webinar przypomina, że nie warto nieść w sobie żalu i pomaga wybaczyć. Czasem ciężko jest odpuścić, nie wystarczy po prostu powiedzieć "wybaczam". W czasie tej a także innych medytacji Iwonki usuwany to co w nas siedzi i okazuje się, że wcześniej to nam się tylko wydawało, że wybaczyliśmy a teraz zadziało się to naprawdę. Polecam!

 • Danuta

  Świetna medytacja, korzystam z niej kiedy przypływa "coś" do wybaczenia. Polecam. Do tego świetna prowadząca!

 • Karolina

  Polecamy z moją siostrą Dominiką z całego serca ten webinar i przede wszystkim zawartą w nim medytację z fontanną wybaczenia. Wcześniej nie miałyśmy pojęcia jak wiele naszych życiowych problemów wynika z relacji z Mamą. Moja relacja - zbyt zależna od Mamy, jej - praktycznie zerowa - przekładały się na wiele aspektów naszego życia. Niesamowite jest to, że we dwie, udało nam się odblokować przepływ uniwersalnej miłości w żeńskiej części naszego rodu! Teraz wykonujemy samą medytację po to, by dokonać uzdrowienia relacji z innymi osobami.

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.